Moda Adresi , Pınar Şems, Gamze Polat, Kübra Tekin, Minel Aşk, Doque
Destek Hattı : 0232 445 55 38 - 0531 215 55 38 ( Hafta İçi: 10:00 - 20:00)
Türkçe - TL
Dil Seçiniz Kur Seçiniz
Yurt Dışı Gönderim
Ülkenizi Seçiniz
0 TL
0 USD
0 EUR

Kargo tutarınız gönderim yapılacak ülkeye göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette ya da satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz.
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla, 1 - 4 iş günü içerisinde, Türkiye sınırları dışında kalan adreslere teslimat yapabiliyoruz.

Moda adresi`nde, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla, Paypal ile veya western union ile yapabilirsiniz.

Western union ile ödeme seçeneğini tercih ediyorsanız; bulunduğunuz ülke için belirlenmiş olan kargo bedelini buradan ya da +90 212 533 9 444 numaralı telefondan öğrenerek ürün bedeli ile birlikte aşağıda belirtilen isim/adres hesabına yatırmalısınız. Western union ile ödemeyi yaptığınızda size verilen western union kodunu yine +90 212 533 9 444 numaralı telefondan bize iletmelisiniz. Size verilen kodu Moda adresi’ne ilettiğinizde ürününüz aynı gün kargoya verilecektir.

Western union yoluyla ödeme seçeneği için gerekli olan bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır:


Alıcı Adı / Company Name  :
  Sinem KAVAK
Adres / Address                  :  Akşemsettin Mahallesi, Fevzipaşa Caddesi, NO:17/1 FATİH-İSTANBUL

 

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde, kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, "kusurlu olmasından dolayı" iade etmek istediğinizde, kargo ücreti Modaadresi`ne aittir.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konusu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak Modaadresi’ne göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.)


İade Adresi: Sinem KAVAK
Akşemsettin Mahallesi, Fevzipaşa Caddesi, NO:17 / 1, FATİH / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 533 9 444

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

 

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.
Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. modaadresi.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.